Новини » Львів 28 вересня, 2017, 11:22
У Львові відкрили туристичний маршрут зі смартфоном замість гіда

У місті Лева презентували інноваційний туристичний маршрут для тих, хто любить подорожувати без екскурсовода. Для проходження цього маршруту мандрівнику потрібен лише сучасний ґаджет.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Кожну історичну пам'ятку нового маршруту турист впізнаватиме завдяки спеціальним табличкам, вмонтованим у землю. На кожній – унікальний QR-код. Аби дізнатися інформацію про конкретний музей чи храм, мандрівнику потрібен лише сучасний ґаджет.

«У смартфоні має бути додаток зчитування QR-кодів. Ви підходите до таблички, наводите смартфон на код і ця програма усе зробить за вас. Буквально за секунду ви отримуєте всю інформацію про локацію і шлях до наступного об'єкту», – розповідає спеціаліст управління туризму Львівської міськради Юлія Танасієнко.

Така інновація зацікавила і туриста з Одеси Михайла Авілова. Подорожує хлопець часто, втім послугами гіда користується рідко. Оскільки у Львові мандрівник вперше, довго не вагаючись, наважився пройти цей квест.

«Ми дійшли до пам'ятника Нептуна, відсканували QR-код і відразу ж побачили інформацію про даний об'єкт та де шукати наступний», – каже Михайло Авілов.

Ознайомитися з містом завдяки "розумному" маршруту можна за 2-3 години, його протяжність – 3,5 кілометри.

Відтак "розумний" маршрут об'єднав 15 найцікавіших пам'яток Львова. Серед них – університет імені Івана Франка, палац Потоцьких, парк Костюшки та природничий музей. Маршрут розробили за мотивами книжки львовознавця Ілька Лемка "Вперше у Львові".

«Такий маршрут дає можливість самому зануритись в нього. Ви ж не поставите екскурсовода на паузу, щоб все роздивитись. А так лише ви є господарем», – пояснює Ілько Лемко.

Зараз "розумний" маршрут доступний чотирма мовами: українською, англійською, німецькою та польською. Уже невдовзі їхню кількість збільшать та додадуть більше історичних локацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:33 :30