Новини » Львів 28 вересня, 2017, 5:35
На Дрогобиччині з патріотичним концертом виступила Національна заслужена капела бандуристів

На сцені Дрогобицького районного Народного дому виступив унікальний творчий колектив із майже столітньою історією – Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. Майбороди, яким керує народний артист України Юрій Курач.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА..

Капела виступила у Дрогобичі з концертною програмою «О,Україно! О, рідна ненько!», підготовленою до 100-річчя Української революції та 75-річчя УПА, яка складається з пісень української визвольної боротьби.

На концерті були присутні ветерани УПА, військовослужбовці в/ч А 1108, які в рамках ротації повернулися зі Сходу України.

Артистів привітали священики о.Андрій Безушко та о.Михайло Коліщак, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, секретар Дрогобицької станиці ОУН-УПА Анна Рудник.

Глядачі гаряче і щиро вітали тривалими оплесками кожен номер у проникливому і натхненному виконанні творчого складу капели.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 18:03 :16