live
Новини » Регіони

На Буковині затримали іноземця, який ввозив медпрепаратів на 1,2 млн грн

У Чернівецькій області правоохоронці затримали іноземця, який у пасажирському автобусі «Стамбул – Київ» намагався перевезти в Україну медичні препарати на суму приблизно 1,2 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Чернівецької митниці ДФС.

На пункті пропуску «Порубне» 28 вересня співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками Міжрегіональної митниці ДФС та управління СБУ в області припинили незаконне ввезення до України значної партії рентгеноконтрастних засобів іноземного виробництва, зокрема, «Omnipaque», «Gadovist», «Omniscan» та «Ultravist».

Пасажирський автобус з іноземною реєстрацією, який під керуванням громадянина Туреччини слідував з Туреччини до України по маршруту «Стамбул – Київ», заїхав в зону митного контролю митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці ДФС.

Під час здійснення митного контролю було виявлено не вказані іноземцем в митній декларації та не пред’явлені до митного контролю товари, які знаходились у багажному відділенні автобуса.

За складеним протоколом медикаменти орієнтовною вартістю 1,2 млн грн вилучено до винесення судом рішення у справі.Loading...
Loading...
Loading...