четвер, 28 вересня, 2017, 13:51 Події
Люди з 5-кілометрової зони навколо Калинівки сьогодні почнуть повертатися додому
Люди в автобусі під час евакуації у зв'язку з пожежею на складі боєприпасів у Калинівці. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН
Люди в автобусі під час евакуації у зв'язку з пожежею на складі боєприпасів у Калинівці. Фото: Кравченко Андрій/УНІАН

Сьогодні мешканці п’ятикілометрової зони навколо складів з боєприпасами в Калинівці почнуть повертатися до своїх домівок.

«З 15:00 год. після завершення обстеження піротехнічними підрозділами ДСНС населених пунктів, які потрапили в 5-ти кілометрову зону буде організовано повернення людей до своїх домівок», – йдеться у повідомленні Вінницької обласної державної адміністрації.Там відзначають, ситуація в зоні надзвичайної ситуації нормалізована, відбуваються поодинокі вибухи, які не становлять загрози для місцевого населення.

Сьогодні уже відновлений рух автотранспорту автодорогою М21 «Житомир-Могилів-Подільський» та залізничного транспорту на перегоні Сосонка-Калинівка Південно-західної залізниці. З прибуттям населення розпочнеться відновлення енерго- та газопостачання. Навчально-виховний процес в дошкільних та освітніх навчальних закладах відновлять з 2 жовтня

Нагадаємо, для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, відновлення зруйнованих будівель та відшкодування завданих збитків постраждалим мешканцям Уряд виділив 100 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:21:11