четвер, 28 вересня, 2017, 15:42 Львів
До березня 2018 року у ЛМР визначаться, хто будуватиме сміттєпереробний завод
Територія ТЕЦ-2 у Львові, де збудують сміттєпереробний завод. Фото: ZIK
Територія ТЕЦ-2 у Львові, де збудують сміттєпереробний завод. Фото: ZIK

У ЛМР мають намір до березня 2018 року провести тендер серед компаній, які зголосилися взяти участь у будівництві сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2 у Львові. Вже зараз зголосилося понад 20 охочих.

Про це у львівському Прес-клубі під час засідання на тему: «Хто, коли і за чиї кошти буде робити рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та будуватиме сміттєпереробний завод у Львові?», повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

«У червні ЛМР підписала попередню угоду з ЄБРР про наміри фінансування. На сьогодні ми разом з партнерами з «Еджіс» готуємо тендерну документацію, і про майбутній тендер вже повідомлено на сайті ЄБРР. Він буде складатись з двох стадій і на першому етапі ми будемо реєструвати усіх охочих взяти участь у будівництві заводу у Львові. А їх вже зараз зареєстровано більш як 20», – розповів керівник ЛКП.

У ЛМР хотіли б якнайшвидше пройти усі тендерні формальності, щоби визначитись, хто будуватиме завод.

«Цю процедуру ми хотіли б провести до кінця цього року, щоби вже до березня 2018 року визначити переможця і точно знати, хто буде будувати завод», – заявив Вадим Ноздря.

А от питання щодо того, коли буде закінчено будівництво заводу, спікер вдало оминув, заявивши, що це залежить від багатьох факторів.

Також чиновник розповів, що визначились і з тим, за якою технологією працюватиме завод – це буде механіко-біологічна переробка ТПВ.

Нагадаємо, у п’ятницю, 22 вересня, Європейський інвестиційний банк схвалив виділення Львову коштів на рекультивацію Грибовицького звалища та будівництво сміттєпереробного заводу у сумі 75 млн євро.

Читайте також: У Львові покінчили з поборами у школах і садках

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:53 :53