середа, 27 вересня, 2017, 11:50 Політика
ZIK готує новий проект про екологічну ситуацію в Україні
<nbsp;>

В ефірі телеканалу ZIK з’явиться нова програма під назвою «Вижити в Україні». Головна тема проекту – виживання однієї людини й усієї країни в умовах екологічних проблем.

Журналісти каналу показуватимуть справжній стан екологічної ситуації в країні. Допомагатимуть ZIKу відомі люди, які також розуміють, що довкілля, в якому існуємо, – це питання виживання всієї нації. 

Так, ведучими перших випусків нового унікального проекту стали українська співачка, переможниця Євробачення-2004 Руслана й українська театральна та кіноакторка, громадська активістка Рима Зюбіна. Вони на власному прикладі продемонструють глядачам, як складно жити в середовищі винищення природних ресурсів. 

Зокрема, співачка Руслана відвідала Українські Карпати, а саме гуцульське село Шешори на Івано-Франківщині, де прогресує вирубка та фактичне знищення унікальних карпатських лісів. А акторка Рима Зюбіна відправилась в Маріуполь, де дослідила екологічну ситуацію в місті.

«Ідея проекту – залучити відомих людей до боротьби за природу України, аби показати і високим чинам, і простим українцям, що ця проблема стосується кожного і часу зволікати уже немає», – коментує керівник департаменту програм власного виробництва телеканалу ZIK Ольга Мовчан.

Які шокуючі факти відкриються знімальній групі ZIKу? Де в Україні все ж дотримуються міжнародних екологічних стандартів? Та хто ще з українських зірок долучиться до унікального екологічного проекту? Дивіться вже незабаром на телеканалі ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:59:28