Новини » Регіони 27 вересня, 2017, 10:50
В Івано-Франківську Лілія Гриневич презентувала новий закон про освіту

В Івано-Франківську міністр освіти і науки Лілія Гриневич представила новий закон України «Про освіту» під час спільного засідання Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та членів президії спілки ректорів вищих навчальних закладів.

Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив власкор IA ZIK.

Під час засідання Лілія Гриневич доповіла про особливості імплементації закону України «Про освіту», виокремила позитивні сторони та назвала застереження.

Зокрема, міністр освіти і науки України відзначила нові підходи до здобуття освіти, які включають у себе педагогічну свободу, управлінську та фінансову автономію, подолання корупції, формалізацію різних форм здобуття освіти та визнання результатів.

Окрім того,  Лілія Гриневич наголосила, що введення в дію закону відкриє рівний доступ до якісної освіти та змоделює нові засади підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Також Лілія Гриневич відвідала Ямницький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тисменицького району. Він входить у число 100 тих шкіл, які впроваджують новий Державний стандарт початкової загальної освіти.

В Івано-Франківській області діють чотири такі школи. Крім вищеназваного закладу, новий стандарт втілюють Калуська загальноосвітня школа І ступеня № 11, Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня № 9 та Більшівцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Ці заклади пілотують по два перші класи.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 20:58 :39