Новини » Політика 27 вересня, 2017, 21:20
Склади боєприпасів спочатку порожніють, а потім вибухають, – Савченко

Склади боєприпасів спочатку порожніють, а потім вибухають. Тому, потрібно не просто розслідувати те, що відбулося, потрібно працювати на випередження.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) заявила Надія Савченко, народний депутат України.

«Склади не вибухають просто так. Неможливо пожежею на полі підпалити склад. Є спостерігачі, які повинні попередити пожежу, погасити її. І при цьому самі склади побудовані так, ще з часів Радянського Союзу, за правилами стратегічного планування, що не можуть просто так вибухати. Тому, що ці склади, які чомусь пустіли, потім підривалися. Саме так. Я думаю, вони спочатку пустіють, а потім підриваються. В даному випадку потрібно не просто розслідувати те, що відбулося потрібно працювати на випередження», – зазначила Савченко.

Окрім цього, народна обраниця вважає, що Україні потрібно розвивати сферу виготовлення боєприпасів. Потрібно будувати нові заводи, або додавати потужності вже існуючим, для виготовлення боєприпасів. Таким чином не буде необхідності їздити за кордон і простити зброю.

«Страшним фактом є те, що під час війни, коли нам дуже потрібні боєприпаси, коли вони потрібні на фронті, коли влада їздить за кордон і постійно просить підтримки саме летальною зброєю в США, ми втрачаємо свою зброю, ми втрачаємо свої боєприпаси. Потрібно створювати і відкривати нові заводи, які могли б поповнювати склади. Так як колись завод у Луганську, який був патронним заводом, зараз не є підконтрольним Україні, а точніше його просто вже не має тому, що його розпилили і вивезли в Російську Федерацію, для того щоб в Україні зовсім не було заводів, які можуть виготовляти боєприпаси. У нас є завод Форт, і я вважаю, що потрібно йому добавлять потужностей. Міністр оборони Полторак також вважає, що нам потрібне виробництво боєприпасів на ту зброю, яка у нас ще є із спадщини Радянського союзу», – впевнена гостя програми.

На переконання Надії Савченко, це не перша недбалість влади, була вже низка вибухів складів. Почалися вони, ще до війни. 

«Пам’ятаємо вибухи у Лозовій і це було надзвичайною подією. За час війни це третій такий випадок на складах. І кожного разу офіційні заяви переконують, що це теракти влаштовані спецслужбами Росії. То кожного разу це означає, що влада не здатна захистити українців, захистити їхнє життя, їхнє здоров’я, їхню волю і незалежність, тим, що допускає такі випадки», – відзначила нардеп.

Читайте також: Експерт назвав основну причину, яка перешкоджає визначити справжні причини вибухів на складах

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:51 :28