Новини » Події 27 вересня, 2017, 11:13 блоги
Калинівка. Безкарність розбещує
Тетяна Вергелес
головний редактор Інформаційного агентства
«Західна інформаційна корпорація» (IA ZIK)

Калинівка. Гнів, розпач, тривога за людей. Родичі живуть близько від Калинівки, кажуть – городу вже нема, а ще лишався урожай. Люди самі перестраховуються – переїжджають до родичів...

Не хочеться нагнітати й впадати у параною, але в голову лізе – лють певної частини політикуму та «громади» щодо позиції української мови у Законі про освіту, день народження Порошенка... Чомусь склади не вибухають у Криму, у Придністров’ї. Хтось каже про «привітання» і привіти з Кремля. Але в нас і своїх «привітальників» вистачає – аби лише в Україні мутилося й колотилося..

Та це одна сторона медалі.

З іншого боку, є питання: якщо є загроза диверсій, тероризму, чому не прораховано все до дрібниць і нюансів, коли йдеться про безпеку складів з боєприпасами, військових об’єктів? Чому нікого не посадили за Балаклію? У цих випадках краще «пересадити», аніж «недосадити». І Не чіпляйтеся до слів, ревні борці за права людини – це я образно, це я до того, що БЕЗКАРНІСТЬ РОЗБЕЩУЄ. І ця владна розбещеність – більша загроза щодо прав людини. Що означає така поблажливість і благодушність до речей, якій тягнуть за собою загрозу життю та здоров’ю, благополуччю людей?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 11:02 :41