вівторок, 26 вересня, 2017, 11:54 Суспільство
Я хочу, щоб світ дізнався, що відбувається в Україні, – Лугова

Фільм «Recovery room» – це стрічка про добровольчу волонтерську місію канадських лікарів в Україні, групу пластичних хірургів, які допомагали в реабілітації та лікуванні наших бійців. Кадри, відзняті у військовому шпиталі Києва, мають показати світовій спільноті, що ж насправді відбувається на сході Європи.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK)  сказала кінорежисер Андріана Лугова.

«Канадська фундація запросила мене на роль фотографа, щоб документувати їхню роботу під час волонтерської місії в Києві. Тобто через світлини я мала передати всі ці події в операційній залі. Але побачене настільки мене вразило, що лише фото, на мій погляд, було не достатньо», – розповідає гостя програми.

Любов до фільмів і України привив Андріані Луговій батько. З ним дівчина постійно їздила на зйомки у чужу країну.

«Мій батько – кінорежисер. Він зробив дуже багато документальних фільмів про Україну. Ще коли мені було двадцять, ми часто виїжджали на зйомки разом. Тому в той момент, коли я потрапила до операційної зали – зрозуміла, що хочу зняти про це відео», – ділиться кінорежисер.

Як розповідає авторка фільму «Recovery room», мета стрічки проста: донести до світової спільноти те, що коїться в Україні.

«Я хочу показати світу, що відбувається в Україні. Ці всі життєві історії солдатів треба почути, зрозуміти, що вони пройшли, чому воюють. Герої стрічки дуже люблять свою країну, всім серцем бажають, щоб тут, в нормальній країні, зростали їхні діти. Я думаю, що дуже важливо, аби люди змогли цю інформацію почути. Оскільки у багатьох людей є враження, що сутички тут закінчилися ще після Майдану. Я хочу, щоб світова спільнота знала, що війна в Україні є справжня», – переконана Андріана Лугова.

Читайте також: Волонтер розповів, що станеться, якщо ЗСУ підуть у наступ на Донбасі

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:12 :19