вівторок, 26 вересня, 2017, 0:30 Київ
Під Києвом завідувачка дитсадка жорстоко побила дитину

У Ворзелі Київської області завідувачка дитсадка №9 нібито кинула 5-річного хлопчика обличчям об підлогу.

Про це  розповіла мати постраждалої дитини, – повідомляє ТСН.

За її словами, інцидент стався в п’ятницю, 22 вересня.

«У них було свято вихователя, батьків на нього не запрошували. Був тільки персонал дитсадка і діти. Мій хлопчик специфічний, він не бере участі в святах, не співає, не танцює, але сидить і дивиться», – розповіла вона.

Коли жінка прийшла за сином, то побачила у нього синяк на половину обличчя і подряпину. Дитина сказала, що завідувачка дитсадка кинула його об підлогу.

«Він весь тремтить, сльози на очах. При слові «завідувачка» у нього просто істерика, паніка починається», – додала мати.

Вона уточнила, що в той день не застала завідувачку дитсадка, але вихователька повідомила їй, що під час свята хлопчик був біля неї і поводився спокійно.

За словами виховательки, завідувачка залетіла в зал, де виступали діти, і схопила дитину. Хлопчик почав вириватися, але вона його вивела із залу. Через 5-10 хвилин дитина вже була з синцем на щоці.

Мати хлопчика також розповіла, що вихователька зателефонувала їй в той же вечір, але не визнала своєї провини. Вона заявила, що син жінки дуже сильно її вдарив.

25 вересня батьки і місцеві депутати приходили в садок, щоб поспілкуватися із завідувачкою, але «ніяких чітких відповідей не почули».

На даний момент батьки не збираються забирати хлопчика з садка і хочуть, щоб завідувачку звільнили.

«Дитина вдома, категорично в садок відмовляється йти... Я вважаю, що якщо людина проявляє агресію до дітей в садку, і це не вперше, то такій людині не потрібно працювати з дітьми», – додала мати побитого хлопчика.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:52:57