Новини » Політика 26 вересня, 2017, 23:55
Націоналісти скрегочуть зубами через новий освітній закон, – політексперт

Мабуть, націоналісти, які зараз слухають цю телепередачу скрегочуть зубами і кажуть, що в цьому законі про освіту взагалі не має нічого прописаного з того, щоб вони хотіли, аби там було про українську мову.

Таку думку в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Михайло Дяденко.

«Я би хотів зробити ремарку, що напевно націоналісти, які зараз слухають цю телепередачу скрегочуть зубами і кажуть, що в цьому законі про освіту взагалі не має нічого прописаного з того, щоб вони хотіли, аби там було про українську мову, це по-перше»,– зазначив гість програми.

По-друге, як зауважив політичний експерт, якщо говорити про те, що закон про освіту політичний та є передвиборчою компанією, то, на думку Михайла Дяденка, це не зовсім так.

«Цей закон творився більше року, мабуть, цілих два роки. Творився він експертною спільнотою дуже важко, були робочі групи. Повний текст закону величезний, він містить велику кількість специфічної термінології, не було тут політики»,– зазначив політексперт.

Михайло Дяденко додав, що не було у законі про освіту політики до то часу, поки цей закон не зайшов у Верховну Раду.

«Не було тут політики аж до останнього часу, поки він зайшов у Верховну Раду та поки українське суспільство не почало вимагати від депутатів, мовляв, а що ж ви там приймаєте»,– розповів політичний експерт. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 22:25 :54