вівторок, 26 вересня, 2017, 16:49 Суспільство
На звалищі в Україні знайшли рідкісний праворульний універсал Mocквич
  • Фото: mmr.net.ua
  • Фото: mmr.net.ua
  • Фото: mmr.net.ua
  • Фото: mmr.net.ua
  • Фото: mmr.net.ua

Сам по собі універсал Москвич – рідкість. А праворульний – рідкісна екзотика. В даному випадку мова йде про Москвич 426П, де буква «П» означає «Поштовий». Такі машини випускали для Британії, Індонезії та ін.

Важко сказати, скільки екземплярів праворульних Москвичів дожили до наших днів, але однозначно їх кількість обчислюється одиницями. Один з таких 426П виявився на звалищі під Черніговом, працівники якого виявилися розумнішими від власника радянської екзотики і виставили авто на продаж, щоправда, без документів – за 350 доларів, повідомляє motor media review.

Тож не дивно, що через кілька днів авто знайшов нового власника, а ще через деякий час знову з’явився у продажу, але вже за набагато більшу суму і в Києві. Однак, перепродаж виявився не найвдалішим – клієнт дав завдаток, а після – перестав виходити на зв’язок. Загалом, доля у машини не з простих. Але хочеться вірити, що в підсумку рідкісний праворульний Москвич знайде справжнього поціновувача, якому доведеться вкласти не одну тисячу доларів на його відновлення і усунення «колгоспних» деталей, яких тут більш ніж достатньо. Скажімо, кришка багажника. Спочатку вона була двостулковою (низ і верх відкривалися окремо), але колишній господар зварив верхню і нижню частини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:23:35