вівторок, 26 вересня, 2017, 12:18 Події
Луганська прокуратура оголосила підозру керівнику одного з «міністерств ЛНР»

На Луганщині «виконувачу обов’язків міністра промисловості та торгівлі» терористичної організації «ЛНР» повідомили про підозру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Розслідуванням встановлено, що у 2016 році громадянин України надав згоду на призначення себе на посаду так званого «виконувача обов’язків міністра» та дотепер організовує функціонування та діяльність вказаного відомства у різних галузях промисловості.

«Своїми діями він здійснює підривну діяльність проти України та громадян, які мешкають на тимчасово непідконтрольній території Луганської області, на користь терористичної організації «ЛНР», – йдеться у повідомленні.

Оскільки псевдоміністр переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на непідконтрольній українській владі території Луганської області, його оголошено у розшук та розпочато спеціальне досудове розслідування.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого «виконувача обов’язків міністра промисловості та торгівлі» терористичної організації «ЛНР» здійснюється за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

У прокуратурі нагадують, що cанкція передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:12 :34