вівторок, 26 вересня, 2017, 2:30 Політика
Канцлеру Німеччини вигідно активізувати питання тиску на Путіна, – нардеп

Меркель вигідно поставити більш жорсткі вимоги до Путіна і змінити риторику. Скорочення часу тиску на Путіна дозволить швидше вирішити питання миру в Україні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат від Самопомочі Олена Сотник.

«Мене непокоїть, що лідер Соціал-демократів Шульц може обирати опозицію, щоб поставити себе противагою Меркель. Він може створювати разом з іншими якісь ситуативні, принаймні, позиційні речі. У цьому випадку для Ангели Меркель було б дуже вигідно активізуватися у Нормандському форматі. Можливо, навіть поставити більш жорсткі вимоги до Путіна і змінити риторику, бо вона вже почала говорити про агресора і у її словнику з’явитися ці слова. Їй варто максимально скоротити цей час тиску на Путіна для того, щоб питання миру в Україні було вирішене скоріше. Щоб позбутися можливості себе зайвий раз штовхати», – зазначила пані Сотник.

На думку нардепа, те що у Європі дедалі частіше приходять до влади ліві партії вказує на сліди російського фінансування, яке останнім часом навіть не приховується.

«І очевидно, що росіяни дуже активно фінансують у Європі. Вони фінансували Ле Пен і це була не прихована інформація, абсолютно всі спостерігали за цим. Розуміємо, що в Нідерландах за референдумом теж стояли певні проросійський сили. І зараз, з цією партією у Німеччині, з проросійськими настроями скоріш за все є якийсь зв’язок», – впевнена народна обраниця.

Водночас, гостя програми налаштована оптимістично і вважає, що у будь-якому випадку влада у Німеччині належить проукраїнським силам. І швидше всього міністром закордонних справ буде людина з жорсткою позицією щодо Росії.

«Я думаю, що якщо ми розглядаємо більш імовірну коаліцію з лібералами і зеленими, то скоріш за все у нас буде проукраїнсько налаштований міністр. Скоріш за все будуть плюси для України, бо логічно що не залишать міністром закордонних справ того, хто не входить до коаліції», – певна гостя програми.

Читайте також: Над образом Меркель працюють дуже фахові консультанти

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:55:45