вівторок, 26 вересня, 2017, 13:07 Суспільство
Канадські та українські пластичні хірурги змінили життя військових, – Лугова

Операції канадських і українських хірургів, які можна побачити в документальній стрічці «Recovery room», змінили життя тяжко поранених військових. Завдяки фахівцям, м’язи облич атовців можуть нормально функціонувати.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK)  сказала кінорежисер Андріана Лугова.

«Звісно, не багато миловидних картин побачиш в операційній залі. Але знімаючи стрічку «Recovery room», думала про інше… Адже на моїх очах дії пластичних хірургів просто міняли життя військових. Дуже часто останні мали складні поранення, деформації. Пригадую, один чоловік не міг рот відкрити, щоб щось з’їсти», – пригадує гостя програми.

Канадські лікарі приїхали прооперувати військових не через бажання заробити гроші, а з потреби допомагати іншим, пояснює Андріана Лугова.

«В операційній залі трудилась велика команда людей. Українські хірурги разом із канадськими працювали пліч-о-пліч. Для останніх приїзд в Київ – це лише сердечне бажання допомогти. Більшість канадських фахівців бачать в цьому сенс життя», – розповідає кінорежисер.

На думку Лугової, канадські та українські хірурги змогли подарувати нове життя військовим.

«Можна побачити велику різницю на обличчі солдата перед операцією і після. Тепер військові виглядають гарно, їхні щелепи функціонують нормально. Пластичні хірурги подарували їм нове життя. І коли я знімала стрічку, то хотіла показати все як є, ставила прості запитання героям. Мистецтва у тому мало, адже будучи в операційній залі, про художність не замислюєшся», – каже гостя.

Кінорежисер додає, що запис коментарів військових не був проблемою. Майже усі охоче говорили в об’єктив камери, бо розуміли, наскільки важливо донести світу, що відбувається в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 04:22 :40