Новини » Політика 26 вересня, 2017, 23:35
Діти, які не знають української, – втрачені для ринку праці, – Білозір

Особисто я розглядаю державну мову як ринок. Тобто, якщо дитина виросла, вона має громадянство України, вважає себе українцем, але не знає державної мови це означає, що ця дитина не знайде себе на ринку праці в Україні.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Оксана Білозір.

Гостя програми, нардеп від БПП Оксана Білозір зазначила, що державну мову особисто вона розглядає як ринок.

«Тобто, якщо ми говоримо про те, що коли дитина виросла, вона має громадянство України, вважає себе українцем, але не знає державної мови, не може вступити до університету, то це означає, що ця дитина на ринку праці в Україні не знайде себе. Більше того, тепер вона змушена вести примітивний спосіб життя. Діти не знають української, бо вони її просто не вивчають»,– заявила Оксана Білозір.

Натомість, присутній у студії нардеп від «Опоблоку» Олександр Вілкул заперечив це, мовляв, українську мову вивчають і в єврейських і в російських школах.

«Так було при Радянському союзі, а тим більше, так є зараз. Проблеми з державною мовою взагалі не має»,– відповів Оксані Білозір нардеп Вілкул.

Апелюючи «опоблоківцю» Оксана Білозір зауважила, що пан Вілкул розмовляє російською при тому, що він чиновник, екс-губернатор, народний депутат України та громадянин України. Білозір додала, що розмовляючи російською мовою Олександр Вілкул відкидає базові права національної держави, у якій він живе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 03:22 :25