понеділок, 25 вересня, 2017, 22:40 Суспільство
Я ніколи не прагнув до слави, – репер Серьога

Я ніколи не відчував захвату від того, що маю давати автограф, або фотографуватися з кимось.

Про це розповів репер Сергій Пархоменко (Серьога) в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Ніколи не було такого, щоб я мріяв про славу. Це відбулося навіть в супереч моїм бажанням. У мене навіть не було свого продюсера, який би вкладав гроші в мене», – зазначив Серьога.

Гість програми розповів, що ще будучи непублічною особою, ніколи не любив фотографуватися.

«Я із самого дитинства не любив фотографуватися. Кожного разу я відчував, що чи то втрачаю частину своєї енергії, чи залишаю якийсь слід. Тому для мене дуже болісним є процес, коли мене просять сфотографуватися, і також дуже болісно відмовляти людям», – зізнався музикант.

Також він зазначив, що ніколи не відчував захвату від того, що має давати автограф, або фотографуватися зі своїми прихильниками.

«Я займаюсь природною для себе справою, адже ще у дитинстві вмів зробити так, щоб навколо мене збиралася група однодумців. Також із самого дитинства був надмірно емоційною людиною. Тому те, що зі мною відбулося, та відбувається зараз – це абсолютно нормальний для мене стан», – підсумував Сергій Пархоменко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 20:12:49