понеділок, 25 вересня, 2017, 14:34 Регіони
Волинські волонтери об’єдналися у громадську організацію

На Волині волонтери утворили нову громадську організацію «Княжий мир», яка покликана допомагати військовим.

Про це у власному «Фейсбук» написав адвокат і волонтер Василь Нагорний, – повідомив власкор IA ZIK.

Засновниками нової громадської організації стали волонтери Василь Нагорний та Ірина Адамук.

«Мене ви ніби трохи знаєте. Про Ірину мало хто чув в ФБ, але її чудово знають бійці 51 бригади та, особливо, 14 бригади. Не любить вона публічності. Це її право. Можливо, допомагати так і треба: тихо і без галасу», – зазначив Нагорний.

За його словами, нова ГО допомагатиме бійцям, їхнім родинам. «Тільки тепер це буде робитись в рамках статутної діяльності ГО. Так легше допомагати, звітуватись та шукати однодумців, партнерів, небайдужих громадян», – пояснив волонтер.

Водночас він підкреслив аполітичність об’єднання. «Маємо намір працювати і отримувати фінансування від власних проектів, заходів, благодійних внесків. Принципово не хочемо отримувати пільг, преференцій від державних інститутів у вигляді фінансування, пільг. Спробуємо працювати і без грантів, які також обмежують свободу дій», – додав Нагорний.

Довідка IA ZIK.

Підтримати волонтерів можна, переказавши кошти за цими реквізитами:

ГО «Княжий мир» ЄДРПОУ 41466971 р/р 26009055524569 у ВГРУ КБ ПАТ «Приватбанк» у м. Луцьк, МФО 303440 Призначення платежу: благодійна допомога на здійснення статутної діяльності ГО «Княжий мир».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:15:29