понеділок, 25 вересня, 2017, 22:52 Львів
Відомий репер розповів, чому не бачить себе в шоу-бізнесі

Я не бачу себе в шоу-бізнесі. Мені там дискомфортно, бо там діють свої бізнесові закони.

Про це ефірі програми »HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив репер Сергій Пархоменко (Серьога).

«Довший час мені було дискомфортно не лише у шоу-бізнесі, але і в світі. Мені і зараз там дискомфортно, і взагалі, я не відношу себе до шоу-бізнесу. Річ в тім, що у бізнесу є свої закони. Там потрібно інвестувати гроші і повертати їх. У мене це відсутнє. Для мене це фізіологія. Ви можете не любити, те, що роблять «художники», але якщо він художник, він не перестане малювати. Він буде збирати все меншу аудиторію, але він буде це робити доки не закінчить свого існування в цій оболонці. Потім він буде малювати в іншому амплуа і місці», – вважає репер.

На його переконання, все навколо це комп’ютерна гра і немає часу ненавидіти і завидувати іншим.

«Насправді тут немає про що говорити. Я зараз відчуваю єдність цієї боротьби суперечностей. Потрібно займатись собою і я це роблю. Мені не цікавий шоу-біз, я його не розумію», – переконує Серьога.

За словами Сергія Пархоменка, він не розуміє, чому представники різних напрямків плюють одне на одного, адже кожен знаходиться в своєму культурному гетто, і це добре.

«Насправді представники шоу-бізу і субукультур по своєму круті, вони малюють »картини». От наприклад Стас Міхайлов. Я не поділяю того, коли в нас вибирають якусь персону і починають добивати. Він молодець, у нього є достатня кількість прихильників. Якщо в »художника» є хоча б якась аудиторія, то її також потрібно поважати. Тому все повинне бути, як є. Всі повинні щось створювати. Потрібно просто залишатись людьми», – переконаний гість програми. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 23:25:38