понеділок, 25 вересня, 2017, 18:33 Події
Українці негативно оцінюють боротьбу з корупцією в державі, – соціолог

На жаль, українці негативно оцінюють боротьбу з корупцією в державі. А склалася така ситуація через те, що у нас не має доведених до кінцевого рішення судових процесів.

Таку думку висловив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«На жаль, українці негативно оцінюють боротьбу з корупцією в Україні. І не важливо, про який орган ми питаємо – НАБУ, Генпрокуратуру чи поліцію. На жаль, негативно», – зазначив експерт.

Зокрема, як додав директор соціологічної групи «Рейтинг», така думка в українському суспільстві виникла через те, що суди не доводять справи про розкрадання державних коштів до кінця.

«Така ситуація склалася через те, що у нас не має доведених до кінцевого рішення судових процесів. Тобто, корупціонер має бути покараний, посаджений, а не випущений, більше того, у корупціонера потрібно відібрати, але у нас нічого не відбирають, та в решті-решт повернути у державну казну», – зауважив Олексій Антипович.

Також, на думку експерта, якщо в Україні когось і покарали за корупцію, то суспільству про це не відомо.

«Якщо це і відбувається, то українці про це дуже мало проінформовані. Відповідно, складається таке загальне враження, що показово таки відбуваються певні процеси боротьби з корупцією, але до кінця не доходить нічого. Проте шоу по телебаченню відбувається постійно і українець чекає, коли вже когось посадять, українець хоче крові корупціонера», – констатував Антипович.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:33:03