Новини » Львів 25 вересня, 2017, 20:02
У Львові у приміщенні Головної пошти відкриють центр видачі закордонних паспортів

Черг на подачу документів для оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон вже практично немає.

Про це на прес-конференції у Києві повідомив прес-секретар держпідприємства «Документ» Володимир Поліщук, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Зараз ситуація з ажіотажем дещо покращилася, якщо можна так сказати. Черг в Україні практично немає, залишаються у центрі в столичному універмазі «Україна» вихідними днями. Черги стало менше, але все-таки людям, які оформляли терміновий закордонний паспорт, доводиться чекати його не сім днів, а приблизно місяць. Ті, хто робили в звичайному режимі, чекають не 20 днів, а 2-2,5 місяці», – сказав він.

Поліщук повідомив, що в центрі обслуговування держпідприємства «Паспортний сервіс» на проспекті Бажана, 1Е, у другій половині дня черг зараз немає, і в сервісі «Готово» біля станції метро «Печерська» також після обіду вже немає такої кількості охочих оформити закордонний паспорт.

Цього місяця у найбільшому центрі «Паспортний сервіс» в універмазі «Україна» в будні дні досить спокійно після обіду, в суботу та неділю ще залишаються черги, і не всіх охочих вдається прийняти.

«У ці так звані «сімейні дні» приходить багато батьків із дітьми, сім’ї, щоб оформити закордонний паспорт», – пояснив Поліщук.

Він також вказав, що два місяці тому було відкрито досить великий оновлений центр оформлення паспортів у Харкові. 29 вересня відкриється новий центр в Одесі, що прийматиме приблизно 300-350 осіб на день. Заплановано відкрити центр і в будівлі «Головпоштамту» Львова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:07 :36