понеділок, 25 вересня, 2017, 18:55 Політика
Соціолог: Навіть колишні адепти Партії Регіонів дуже озлоблені і за те, щоб повернути награбоване

З огляду на інформацію щодо кількості вкраденого колишнім президентом Віктором Януковичем, щодо «золотих батонів», способу життя тощо, навіть колишні адепти Партії Регіонів дуже озлоблені і готові підтримати повернення всього, що було награбоване.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Нагадаємо, як повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, ГПУ розпочала спецконфіскацію 200 мільйонів доларів США із розкрадених Віктором Януковичем коштів. Ідеться про кошти, які перебувають на рахунках у АТ «Укрексімбанк».

Олексій Антипович зауважив, що, коли в українців запитати, які проблеми слід вирішити насамперед, то, якщо відсторонитися від теми війни, яка є «№1» на теперішній момент, корупція є «номером один вічно».

«Вона була при владі Януковича, до Януковича, після Януковича. Вона просто «номер один», якщо ми не беремо до уваги війну. А далі ми починаємо розділяти, а що таке корупція: побутова корупція – українці кажуть, що частенько з нею стикаються. А от корупція у вищих ешелонах влади, накрадені мільйони, мільярди – оце вже корупція! І їх треба обов’язково відібрати і повернути. Яким чином, куди, як розподілити ці кошти, звичайно, українець не те, що не скаже, він хоче, щоб на всіх поділили», – зазначив Олексій Антипович.

Соціолог зауважив, що, якщо би йшлося про злочинного набуті будь-ким гроші, українці підтримали б позицію – забрати і поділити.

Гість програми також припустив, що, з огляду на велику кількість інформації, яка є, щодо кількості вкраденого Віктором Януковичем, щодо «золотих батонів», способу життя тощо, навіть колишні адепти Партії Регіонів дуже озлоблені і готові підтримати повернення всього, що було награбоване, вкрадене та вивезене.

«Навіть неважливо, законно це було набуто чи незаконно. Просто забрати і поділити», – додав соціолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:45 :35