понеділок, 25 вересня, 2017, 21:55 Суспільство
Слухачам варто фільтрувати реперські батли, – репер Серьога

Не треба сприймати реперські батли буквально, потрібно просто фільтрувати, те, що ми чуємо.

Про це ефірі програми »HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив репер Сергій Пархоменко (Серьога).

«Насправді потрібно просто фільтрувати, те, що ми чуємо на реперських батлах. Хлопці, які змагаються, експлуатують вербальну територію пост-правди. Не потрібно це все сприймати буквально, звісно якщо справа не йде про особисту неприязнь. Такі випадки вкрай рідкі», – розповів гість програми.

За словами репера, його заковика полягає в тому, що йому потрібно ненавидіти людину щоб прийти на батл.

«Якщо репер Гнойний батлить опонента, але не бачить його, тобто він батлить систему, і вони потім йдуть разом пити пиво. Я це читаю між рядками, для нього це спосіб виразити свою лють та протест. Я ж буду батлити людину. І слово, в цьому випадку дуже сильна зброя. А для того, аби батлити систему потрібно бути ілюмінатом та розуміти, як вона функціонує. Треба розуміти, що ти запропонуєш взамін – це дуже складна тема», – вважає Серьога. 

Як зауважив репер він не бере участі в батлах, бо не може знайти для цього важливу причину. 

«Проблема в тому, що я позитивно і добре ставлюсь до всіх »художників»-реперів. Багато з них не сприймають те, що я роблю і вони мають на це право. Я запропонував реперу Басті зустрітися і вияснити відносини після того, як він опублікував не дуже ввічливий твітт. Я запропонував йому піти з площини шкільних образ і зустрітися, але він відмовився. Тому замість того, аби приходити на батл, я випускаю в атмосферу промені руйнування у вигляді треків. І повірте, що вони знаходять своїх адресатів. Те, що з ними стається це страшно», – зізнався Сергій Пархоменко.

Читайте також: Помер легендарний американський музикант

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 17:57:58