понеділок, 25 вересня, 2017, 20:58 Політика
Шкрум про вибори в ОТГ: У нас абсолютний «бєзпредєл» по всій території України

Під час виборів в об’єднаних територіальних громадах відбувається величезна кількість порушень.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявила народний депутат України («Батьківщина») Альона Шкрум.

Депутат заявила, що їй відомо про велику кількість зловживань на виборах об’єднаних територіальних громад, і «БПП є очільником цього процесу».

«На жаль, проблема з виборами нікуди не поділася. У нас абсолютний «бєзпредєл» по всій території України», – заявила гостя програми.

Альона Шкрум наголосила, що відбувається величезна кількість порушень, фактично, поділили об’єднані територіальні громади і масово скуповуватимуть голоси виборців.

«І тут залежить від громадян України, бо, думаю, українці вже зрозуміли, що за рахунок децентралізації вони мають трохи більше повноважень на місцях, і вони мають повністю взяти під контроль владу на місцях, а для того треба обирати тих депутатів, яким вони довіряють, а не тих, які вже зараз порушують закон, уже зараз розподіляють депутатські мандати і округи і вже зараз готові платити за «скупку» голосів, щоб просто отримати доріжку до влади», – каже Альона Шкрум.

Народний депутат висловила сподівання, що вибори в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня, покажуть, що українці проголосували за тих кандидатів, в яких вірять. З її слів, неважливо, яку партію буде підтримано, головне прийти на вибори.

«Бо кожна людина, яка не прийде і буде вважати, що нічого в країні не зміниться, – це якраз та ідея, яку зараз БПП культивує. Вони куплять частину голосів і будуть сподіватися, що інші взагалі не прийдуть, бо це ж місцеві вибори і від виборів ми наче стомилися. Але це не так. Багато залежить від виборів в об’єднаних територіальних громадах», – переконана Альона Шкрум.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:34 :32