понеділок, 25 вересня, 2017, 19:45 Політика
Шкіряк: Жоден топ-корупціонер не сів за грати

До цього часу, жоден топ-корупціонер не сів у тюрму. А все тому, що наші суди продовжують залишатися корумпованими, деградованими та продажними.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

«Я належу до тих людей, які скептично ставляться до нинішнього стану боротьби з корупцією. Але, тут є два важливих аспекти. Перше – чи є зрушення у цьому питанні – є: корупція стала значно меншою, це правда. Але саме тут не до скепсису», – зазначив гість програми.

Проте, як зауважив Шкіряк, найбільший скепсис там, що до цього часу жоден топ-корупціонер не сів в тюрму.

«Ось в цьому, безперечно, є той градус напруженості і у мене, як у громадянина також. Бо до тих пір, коли хоча б один, два, або ж три корупціонери не поїдуть на 10-15 років, це скептичне ставлення у людей буде продовжуватися», – вважає радник міністра внутрішніх справ України.

Окрім цього Зорян Шкіряк додав, що справи більшості топ-корупціонерів «вмирають в українських судах».

«А все тому, що наші суди продовжують залишатися корумпованими, деградованими та продажними. І ось ми крутимося по цій спіралі, на жаль», – підсумував радник міністра внутрішніх справ України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 03:51:06