понеділок, 25 вересня, 2017, 17:58 Події
Шкіряк про загибель голови правління «Київобленерго»: Бандити могли не мати наміру вбивати

За наявною інформацією, злочинці могли не мати наміру вбивати голову правління ПрАТ «Київобленерго» Івана Поливяного.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, учора ввечері невідомі особи проникли до будинку голови правління ПрАТ «Київобленерго» Івана Поливяного у селі Білогородка Києво-Святошинського району. Грабіжники побили господаря будинку, вимагаючи вказати місце, де схований сейф. Від отриманих травм чоловік помер.

«Страшний, цинічний, зухвалий злочин. Наразі здійснюються всі слідчо-оперативні дії. За тією інформацією, яка наразі є в наявності, злочинці, бандити, звірі – я інакше не можу назвати – могли не мати наміру вбивати, але людина загинула, її вже не повернеш. Зараз працюють оперативники, працюють слідчі, і дуже хочеться вірити, що цей злочин буде розкрито», – зазначив гість програми.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович зауважив, що відразу після початку реформи правоохоронної системи в Україні та появи поліції її підтримка була шаленою. Проте з часом рівень підтримки почав знижуватися і зараз оцінки є середніми, проте, на думку Олексія Антиповича, такий рівень підтримки є непоганим, адже колишня міліція, порівняно, була би «у програші».

Проте гість програми закликав говорити і про те, наскільки безпечно почувають себе українці.

«У даному аспекті ми бачимо, що рівень небезпеки для звичайного українця зростає, щонайменше, за оцінками самих громадян у наших дослідженнях», – заявив Олексій Антипович.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» додав, що українцям ставили чітке запитання: «Наскільки безпечно ви себе почуваєте, йдучи додому після настання темряви».

«Це абсолютно побутова річ, це кримінал на вулицях, не пов’язаний із війною, і цей показник з року в рік – але, знову ж таки, після початку війни, – зростає», – заявив Олексій Антипович.

Чи слід пов’язувати такі результати із війною, а чи із недоліками у роботі правоохоронців, як зауважив гість програми, це треба досліджувати.

«Але те, що рівень побутової тривоги в українців зростає, це точно», – наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 21:59:22