Новини » Політика 25 вересня, 2017, 19:05
Разом із Януковичем крали люди, які близькі до теперішньої влади, – Касьянов

Усім зрозуміло, що Янукович не крав самостійно. Поруч із ним крали Ахметов, Колесников і Бойко, який зараз знаходиться у парламенті, та ще чимало інших людей, які є близькими до чинної влади.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив блогер Юрій Касьянов.

Нагадаємо, у п’ятницю, 22 вересня Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про спецконфіскацію банківських активів «сім’ї» екс-президента України Віктора Януковича на загальну суму 200 млн доларів.

«Усім зрозуміло, що Янукович не крав самостійно. Поруч із ним крав Ахметов, отримуючи держзамовлення, поруч із ним крав Колесников, а також і Бойко, який зараз знаходиться у парламенті, та ще чимало людей, які сьогодні є близькими до чинної влади», – заявив гість програми.

На переконання Касьянова, цим людям зовсім не вигідно, аби вкрадені колись командою Януковича гроші сьогодні були повернуті до Держбюджету.

«Адже повернути гроші, означає відібрати їх у Ахметова, Бойка, Колесникова, Єфремова, який за гратами, але гроші у нього не відібрали, та й в інших багатьох людей, які нині є близькими до влади», – зазначив блогер.

Продовжуючи, Юрій Касьянов додав, що корупція в Україні сьогодні є найбільш наближеною до влади.

«Найближче корупція до влади, там добре знають, хто та як краде. Бо як працює наша система влади? Головний «барига» делегує певні повноваження у міністерства, інституції, своїм друзям, які на 10% виконують законні функції, а всі інше ­– крадуть, це всі чудово знають», – зауважив гість програми.

Тому, як переконує Касьянов, аби змінити ситуацію, потрібно відсторонити усіх цих людей від управління державою.

«Мають прийти зовсім інші люди, які з чистого аркушу будуть починати нову історію країну. Іншого варіанту просто не існує»,– наголосив Юрій Касьянов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:41 :37