понеділок, 25 вересня, 2017, 22:05 Суспільство
Публічним людям дуже складно бути щасливими, – Сергій Пархоменко

Для публічних людей завжди завершується умовна сцена, коли хочеться побути простою людиною, вийти на вулицю, сходити в магазин і не відчувати на собі погляди сторонніх.

Таку думку висловив репер Сергій Пархоменко (Серьога) в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Успіх людини часто пов’язаний із публічністю, а будь-яка публічність – це відсутність свободи та неможливість користуватися найціннішим ресурсом – часом. Саме тому публічним людям дуже складно бути щасливими», – говорить музикант.

На його думку, публічним особами також дуже важко зробити щасливими і своїх найдорожчих близьких.

«Відомі особи можуть масово робити щасливими незнайомих людей, у моєму випадку, наприклад, якщо я написав пісню, і вона підняла настрій багатьом. Але ти все одно не знаєш цих людей. І фактично, ти стаєш заручником, адже сам вибрав такий шлях, і не може цього позбутися», – констатував Сергій Пархоменко.

Він впевнений, що для публічних людей завжди завершується умовна сцена, коли хочеться побути простою людиною, вийти на вулицю, сходити в магазин і не відчувати на собі погляди сторонніх.

«Не хочеться, щоб тебе зачіпали, коли гуляєш зі своєю дитиною, або сидиш із коханою дівчиною в кафе. Фактично, проблема творчої людини – це так звана проблема Прометея. Адже у той момент, коли людина змогла створити щось цінне, чи то у творчості, чи ще десь, для суспільства довкола вона стає подібна до божества. Але, насправді, вона залишається простою людиною, у якої є ті ж елементарні потреби», – зазначив Сергій Пархоменко.

Читайте також: Святослав Вакарчук їде викладати до Стенфордського університету

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:15 :13