Новини » Політика 25 вересня, 2017, 16:55
На виборах в Німеччині гірший сценарій для України вже позаду, – нардеп

Для України вже минув гірший сценарій на виборах до німецького Бундестагу. Санкції будуть продовжуватися.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив нардеп БПП Сергій Рудик

«На виборах до німецького Бундестагу не відбулося гіршого сценарію і я як український політик задоволений їх результатами. Санкції будуть продовжуватися. Ті ж «зелені», незважаючи на їхні загальні глобалістичні цілі, завжди були чіткі щодо тематики жорсткіших санкцій проти Росії, на відміну від політсили, яка зайняла друге місце. Вони, заграючи з місцевим електоратом, допускали в різних варіаціях висловлювання про припинення суперечки з Росією. Гірший сценарій для України вже позаду. І як і у Франції ми можемо розраховувати на стабільну підтримку України в частині наших зовнішньополітичних ініціатив та захисту нашої територіальної цілісності. Я дуже сподіваюсь, що так і буде», – переконаний гість програми.

За словами нардепа, на цих виборах він тримав кулаки за «зелених». Ба більше, якби це було можливо, він би віддав голос за них, бо вони одна з двох сил, які стояли на проукраїнських позиціях.

«Так сталося, що одна з моїх помічниць є однією з керівників Партії зелених, яка відповідає за міжнародний напрямок і я періодично стикаюся з інформацією не будучи членом цієї партії. На минулих виборах в них було 8,4% і в мене були побоювання, що хвиля популізму на фоні кризи з біженцями завадить зберегти свої позиції. Тепер цілком можливо, що «зелені» можуть увійти в коаліцію і можливо їх лідер стане Міністром закордонних справ», – висловив сподівання Сергій Рудик.

Водночас, як зауважила нардеп від Самопомочі Олена Сотник, проходження в Бундестаг право-популістської «Альтернативи для Німеччини» сталося виключно по одній простій причині – через міграційне питання.

«Не всі погоджуються з політикою, яка була в попередньої коаліції, а саме, толеруванням припливу мігрантів, тому партія виїхала на тому, що є люди, які є проти цього. Вони зіграли чисто на емоціях. Але це нічого не означає, бо вони не здатні запропонувати нічого путнього», – вважає нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 12:09 :18