понеділок, 25 вересня, 2017, 14:23 Суспільство
На боротьбу з насильством проти жінок в Україні Великобританія дає близько мільйона фунтів
Фото: lavenir.net
Фото: lavenir.net

Велика Британія запланувала виділити 950 тисяч фунтів для підтримки боротьби з насильством проти жінок в Україні.

Про це в понеділок, 25 вересня, під час форуму «Разом за Україну, вільну від насильства до жінок» заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, – передає «Тиждень».

Так, Лондон планує надати кошти Фонду Організації Об’єднаних Націй у сфері народонаселення для підтримки жертв гендерного насилля в Україні.

«Ми пишаємося, що підтримуємо Фонд народонаселення ООН в Україні та з 2015 року відділ міжнародного розвитку (міністерство міжнародного розвитку) зробив свій внесок у розмірі два млн фунтів, і ми плануємо надати 950 тис. фунтів додатково, що загалом становитиме близько трьох млн, які будуть надані для підтримки боротьби з насильством проти жінок в Україні», – повідомила Гоф.

За її словами, фінансова підтримка Великої Британії фонду ООН у сфері народонаселення (UNFPA) дозволяє працювати в Україні 26 мобільних бригад, низці притулків психосоціальних і юридичних консультацій для жертв гендернообумовленого насильства.

Зазначається, що вже близько 18 тис. осіб отримали допомогу в рамках проекту. Крім цього, встановлена «гаряча лінія», яка отримує 50 тисяч дзвінків на день.

«Були проведені тренінги для 300 тисяч працівників, зокрема поліції, щоб вони краще розуміли, як боротися з гендернообумовленим насильством», – розповіла Дж. Гоф.

Вона також додала, що уздовж лінії розмежування на сході України створено мережу пунктів, де можуть отримати допомогу жертви, постраждалі від насильства.

Раніше заступник генсека ООН Фумзіле Мламбо-Нгкука і посол Швеції в Україні Мартін Хагстрём (Martin Hagström) підписали угоду про фінансування проекту «Гендерна рівність в національних реформах і встановленні миру і безпеки в Україні». Проект передбачає бюджет в п’ять мільйонів євро і розрахований на чотири роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 06:54:05