Новини » Події 25 вересня, 2017, 18:22
Касьянов про резонансний злочин: Активна частина суспільства говоритиме, що слід озброюватися

Навіть найкраща поліція не завжди зможе встигнути приїхати, коли у домі перебувають грабіжники, тому для людей, які готові себе захищати, слід спростити правила отримання зброї. У тому числі – короткоствольної.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив блогер Юрій Касьянов.

Гість програми, коментуючи зухвалий напад на будинок голови правління ПрАТ «Київобленерго» та вбивство його господаря, наголосив, що ідеться про кримінал, який може статися будь-де, адже усюди є покидьки, які за будь-яку суму підуть грабувати та вбивати.

«Я думаю, що активна частина суспільства буде говорити про те, що слід озброюватися. Я прихильник того, щоб були спрощені правила отримання зброї, у тому числі короткоствольної, для людей, які готові себе захищати, тому що, справді, навіть найкраща поліція не завжди зможе встигнути приїхати до вашого дому, коли там грабіжники», – заявив гість програми та додав, що були випадки, коли МВС заохочувало людей, які захищали своє життя за допомогою зброї.

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк зауважив, що ніколи не був противником легалізації зброї, проте має питання, чи країна готова до такого кроку.

«У цих питаннях завжди є певні ризики. У нас за кожен рік близько 25-ти, якщо я не помиляюся, 30-ти випадків убивств із травматичної зброї. У нас сьогодні немає проблем отримати гладкоствол або нарізну», – зазначив радник міністра.

Питання короткоствольної зброї Зорян Шкіряк називає дискусійним, проте наголошує, що МВС виконає будь-який закон, який прийме ВРУ. Гість програми вважає, що українці спочатку мають пройти певний етап підготовки населення до введення такої зброї. А розпочинати такі процеси, на його думку, можна із колишніх бійців АТО, які пройшли через війну.

Директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович зауважив, що, за результатами досліджень, більшість українців, а йдеться про близько 80 відсотків, проти легалізації зброї.

«Українець проти озброєння, але якщо ми говоримо про можливість самозахисту, то цей градус пом’якшується», – наголосив гість програми та додав, що можна говорити про те, що підгрунтя для легалізації зброї в Україні є, проте перед тим повинен бути великий підготовчий процес.

Нагадаємо, учора ввечері невідомі особи проникли до будинку голови правління ПрАТ «Київобленерго» Івана Поливяного у селі Білогородка Києво-Святошинського району. Нападники побили господаря будинку, від отриманих травм той помер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 18:52 :09