неділя, 24 вересня, 2017, 8:08 Економіка
Канадці побудують в Україні п’ять нових сонячних електростанцій за 94 млн євро

Канадська компанія TIU Canada Co. повідомила про намір побудувати в Україні п’ять сонячних електростанцій, причому будівництво першої СЕС в Нікополі (Дніпропетровська обл.) вже почалося, і запустити її планують уже цієї осені.

Про це повідомляє u-news.com.ua.

солнечных электростанций

Станцію розмістять на території Нікопольського феросплавного заводу, де є доступ до всіх необхідних комунікацій. Потужність станції становитиме 10,5 МВт, підрядником виступає Helios Strategia. Вартість проекту становить 14 млн. Євро.

Уточнюється, що інвестор використовує для фінансування проекту 30% власного капіталу і 70% позикового. Решта чотири запланованих сонячні електростанції – одну в Херсонській області і три у Миколаївській області – розраховують побудувати до літа наступного року.

Сумарна потужність чотирьох СЕС повинна досягти 80 МВт, а інвестиції в їх будівництво складуть 80 млн. Євро. У TIU Канада пояснюють свої інвестиції в «зелену» енергетику України найвищим «зеленим» тарифом в Європі, стабільним грошовим потоком до 2030 року, швидким будівництвом і великою кількістю підрядників, а також здешевленням вартості будівництва.

Власником TIU Канада є інвестиційна компанія Refraction Asset Management (RAM), Калгарі, Канада.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 06:53:50