неділя, 24 вересня, 2017, 8:48 Світ
Для американської армії випустили посібник ведення війни з Росією

Командування армії США випустило навчальний посібник про російської тактики ведення гібридної війни і про те, як повинні їй протистояти збройні сили США.

Підручник під назвою «Вітчизняна війна нового покоління» був виданий ще в грудні 2016 року і зовсім недавно став доступний для скачування в інтернеті, – повідомляє Інформатор з посиланням на видання The National Interest.

Посібник являє собою 68-сторінкову брошуру з графічними матеріалами і даними про російську військову техніку. Особливу увагу автори посібника приділили подіям в Криму і на південному сході України, в яких, як стверджується, брали участь багато невеликих підрозділів Сил спеціальних операцій (ССО).

Як стверджується в підручнику, російська стратегія заснована на зміні режимів за допомогою об’єднання з місцевими «маріонетковими силами» і націлена на зміну системи управління.

Крім того, вони перерахували уразливості Росії, які можуть використовувати збройні сили США. Зокрема, у солдатів строкової служби, на думку авторів видання, відсутня мотивація. Крім того, у виданні згадуються слабка логістика і потужна, але неточна авіаційна і артилерійська підтримка.

Також відзначається сила російських ППО і засобів радіоелектронної боротьби, однак при цьому підкреслюється брак цієї техніки.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 05:48:44