субота, 23 вересня, 2017, 4:50 Політика
Жданов: Україна не має жодного програмного документу реформування та переозброєння ЗСУ

Сьогодні в Україні триває вже 4 рік війни, але хто може назвати принаймні один програмний документ реформування Збройних сил України? Або хто може назвати одну державну програму переозброєння армії? Таких документів не існує.

Про це зауважив військовий експерт Олег Жданов у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK

«Питання летального озброєння та миротворчої місії на Донбасі – це абсолютно два різні питання. Адже летальна зброя – це війна, а миротворча місія – це спроба досягти миру!», – зауважив Жданов.

Щодо летальної зброї, продовжує експерт, то це політичне питання, яке між собою напряму будуть вирішувати Росія і США у тих переговорах, які вони проводять. Що ж до питання ведення миротворчої місії, то тут завжди суть криється в деталях, а зокрема у мандаті.

«Залежно від того, який мандат від ООН зможе отримати Україна, відповідно такою ж і буде місія. Але для того, щоб почала працювати ООН, Україні потрібно написати принаймні один проект резолюції, щоб запустити механізм», – зазначив військовий експерт.

Також Олег Жданов зауважив, що сьогодні більше уваги потрібно звертати на внутрішні питання України, а зокрема на діючу владу та рівень її компетентності

«Концепція безпеки і оборони країни будується на власне самій концепції, воєнній доктрині, та на програмі розвитку та реформування Збройних сил України. Так, воєнна доктрина, яка ухвалена у 2015 році, є застарілою. Оскільки концепція безпеки була прийнята у 2016 році, через що доктрина мала б бути переписана наново», – наголосив експерт.

Тому, підсумовує Жданов, влада спочатку має розібратися із стандартними методами керування країною в стані війни та почати їх застосовувати, і тільки тоді можна думати про додаткові заходи.

«Сьогодні в Україні триває вже 4 рік війни, але хто може назвати принаймні один програмний документ реформування Збройних сил України? Або хто може назвати одну державну програму переозброєння армії? Таких документів не існує», – констатував Олег Жданов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:27:14