субота, 23 вересня, 2017, 1:30 Політика
Заради прийому генералів з передової забирають солдат, – депутат

Я був свідком, коли тиждень тому з передової знімали шістьох солдат, аби забезпечити приліт борта генерала десь у тил. Тобто їх побрили, одягли у класний «піксель» і відправили у тил.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив Ігор Луценко, нардеп фракції «Батьківщина», формулюючи запитання до свого опонента генерала Романенка.

Обранець відзначив, що його питання обумовлене тими болючими процесами, які бачить, відвідуючи фронт і слухаючи добровольців. «Чому зараз в армії фактично не залишилося жодного цілісного добровольчого підрозділу? Чому добровольців системно витісняють з армії як клас?

Натомість бачимо відродження таких осоружних радянських традицій в армії. Оці традиції, які ми нібито зруйнували в 2014-2015 роках, вони зараз повертаються, а люди, на яких тримався фронт, зникають. Що зробити, щоб цього не було?», – запитав гість програми в опонента.

Генерал Ігор Романенко не відповів на запитання про солдат, яких знімають із передової, натомість дав пояснення про добробати. «Одна з причин Іловайської трагедії – підрозділи, які брали участь в боях, вони були від різних структур і діяли з малим рівнем координації, низькою дисципліною.

Тому після 2014-го, а особливо 2015 року зроблено висновки не те що підвищення рівня координації, а управління. Під час бойових дій має бути жорстке управління. Ті підрозділи, які представляли різні структури, були інтегровані у державні. Сьогодні цей процес майже завершено», – зауважив Ігор Романенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:25 :15