субота, 23 вересня, 2017, 16:35 Події
Волкер вважає Суркова найближчим соратником Путіна та відповідальним за подій на Донбасі

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає, що радник президента РФ Владислав Сурков є «архітектором» подій на Донбасі.

В інтерв’ю «Дзеркалу тижня», говорячи про роль Суркова у врегулюванні конфлікту на сході України, Волкер зазначив, що його участь здатна «допомогти у переговорах», інформує «Українська правда».

«Мені Сурков здався дуже розумним і дуже просунутим... він справляє враження людини, добре підготовленої технічно і технологічно. Він активний діяч з хорошими зв’язками. Все це, а також постійні контакти з Путіним є факторами, здатними допомогти у переговорах. Тому що я не маю можливості безпосередньо переконати президента Путіна... Але Сурков, який знає Путіна, регулярно контактує з ним, можливо, здатний донести до нього відповідні думки», – зазначив Волкер.

Він додав, що на відміну від Суркова, який спілкується з Путіним, не має можливості постійно, безпосередньо спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом.

«Але з огляду на те, як структурована американська система влади, у мене позиція, еквівалентна позиції Суркова. Ну хіба що я не є архітектором того, що відбувається в Донбасі», – додав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:27 :07