субота, 23 вересня, 2017, 21:45 Політика
Уряду потрібно поставити за мету увійти в топ-40 за рівнем ВВП, – Ілларіонов

Влада України може скільки завгодно спостерігати за різноманітними економічними рейтингами. Проте правильно було б поставити за мету знаходитись на одному рівні ВВП із Сінгапуром, США, Гонконгом тощо.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив колишній радник Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона Андрій Ілларіонов.

«Той, хто виступає за помірковану регуляцію, фактично відстоює помірковане місце України в світі. Це цілком логічно: якщо хочеш, щоб твоя держава серед інших країн була на достойній позиції, то маєш над цим працювати», – говорить експерт.

Влада має прагнути не займати якісь позиції в тому чи іншому рейтингу, а реально йти до високого рівня ВВП, коментує гість програми.

«Потрібно розуміти, що рейтинги створюються різними людьми. Зацікавлені у спекуляціях можуть нечесно їх корегувати. Натомість, владі треба поставити ціль: увійти в топ-40 країн за рівнем ВВП. Україна має знаходитись серед таких держав, як Сінгапур, Арабські Емірати, Люксембург, США, Гонконг тощо. Якщо ця мета буде поставлена, то жодні рейтинги не потрібні», – наголошує Ілларіонов.

Високий рівень ВВП не підробиш. Його буде помітно, як українцям, так і світовій спільноті, акцентує увагу експерт.

«Гарний рівень ВВП буде відображатись не «зірочками» від інших країн, а високими зарплатами, якісною промисловістю, масштабами житлово-будівельної сфери, станом інфраструктури і так далі. Це прямі наслідки економічного розвитку. Якщо цього немає, то немає значення, яке місце Україна посяде у світових рейтингах», – робить висновок гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:11:10