субота, 23 вересня, 2017, 20:29 Світ
У Франції ліві мітингують проти реформи ринку праці Макрона

Десятки тисяч людей зібралися в суботу на площі Бастилії у Парижі та пройшли маршем вулицями французької столиці, виступаючи проти реформи ринку праці в країні.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Акції протесту відбувається на заклик лідера крайньої лівої партії «Нескорена Франція» Жана-Люка Меланшона, який також взяв участь у демонстрації.

Демонстранти тримають транспаранти з надписами на кшталт «Макрон – президент багатих» та вигукують гасла «Опір! Опір!» та «Ні – соціальному держперевороту». У «Нескореній Франції» повідомили, що до французької столиці прибули близько 150 автобусів з протестувальниками з інших регіонів країни.

Суботня демонстрація стала третьою великою акцією з серії виступів проти трудової реформи, яку реалізує президент Франції Еммануель Макрон та його уряд. Раніше у вересні ліві профспілки двічі виводили на вулиці багатьох міст Франції своїх прихильників та людей, невдоволених планами уряду.

Уряд Франції у суботу оприлюднив підписані Е.Макроном укази щодо реформи ринку праці і, тим самим, увів їх у дію.

Підписані укази надають можливість невеликим французьким компаніям напряму вести переговори щодо умов праці з працівниками або їхніми представниками, а не з профспілками, як це було раніше. Також указами обмежується розмір фінансових виплат за необґрунтоване звільнення працівників.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:24 :55