субота, 23 вересня, 2017, 14:56 Львів
Туроператори з ОАЕ зацікавлені у співпраці з Львівщиною

Туроператори із Об’єднаних Арабських Еміратів відзначили красу архітектури та привітність людей на Львівщині, і наголосили на важливості співпраці у туристичній галузі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Протягом п’яти днів на Львівщині із ознайомчим візитом перебували туроператори із Об’єднаних Арабських Еміратів. У межах промотору гості з Близького Сходу відвідали Трускавець, Волосянку, Урич, Славське та Львів.

Сьогодні, 23 вересня, турооператори мали змогу поспілкуватись із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Під час зустрічі очільник області відповів на запитання, що найбільше цікавили гостей, та ознайомив їх із туристичним потенціалом Львівщини.

«Те, що зможе зустріти на Львівщині іноземний турист це, перш за все, безпека, можливість насолодитись неймовірною природою та поліпшити здоров’я на наших санаторно-курортних та мінеральних здравницях», – наголосив Олег Синютка.

Туроператори із Об’єднаних Арабських Еміратів, своєю чергою, відзначили красу архітектури та привітність людей на Львівщині, і наголосили на важливості співпраці у туристичній галузі. Окрім того, представники авіакомпанії Air Arabia звернули увагу на високі міжнародні стандарти Львівського аеропорту імені Данила Галицького та висловили сподівання, що уже найближчим часом між Львівщиною та ОАЕ вдасться запустити авіарейс.

Гостей запросили також відвідати Львівську область взимку, аби вони мали можливість дізнатись більше різдвяні традиції та про відпочинкові пропозиції гірськолижних курортів.

Читайте також: Російський турист помер після плавання у турецькому готелі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:16:28