субота, 23 вересня, 2017, 0:45 Політика
Ставнійчук: Лише 5 нардепів ознайомились зі звітом Генпрокуратури про Іловайську трагедію

Із більш ніж 400 народних депутатів України, звіт Генеральної прокуратури щодо Іловайської трагедії прочитало лише п’ятеро людей

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив заявила член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

Гостя програми, народний депутат України Надія Савченко відповідаючи на запитання Марини Ставнійчук щодо звіту Генпрокуратури по Іловайській трагедії зізналася, що особисто не ознайомилися із цим документом. Та попри це Савченко додала, що вона сподівається, що звіт щодо Іловайської трагедії застереже від нових масштабних військових втрат.

Відповідаючи Надії Савченко, член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук заявила, що із 400 нардепів зі звітом ознайомилися лише п’ятеро.

«Із більш ніж 400 народних депутатів України, звіт Генеральної прокуратури щодо Іловайської трагедії прочитало лише п’ятеро людей. П’ятеро! Це вам відповідь і про відповідальність влади, і про те, як вона розуміє те, що сталося під час трагедії у Іловайську, а також про те, кого ж врешті-решт притягнуть до відповідальності», – наголосила Марина Ставнійчук.

Член Венеціанської комісії додала, що йдеться у звіті Генпрокуратури про три факти, що передували Іловайській трагедії і лише останнім, як зазначила Ставнійчук, записано помилкові дії окремих відповідальних осіб, які керували операцією.

«Спочатку говорять, що основними фактами, що передували Іловайській трагедії є недисциплінованість солдат, масове дезертирство солдат, неузгодженість дій військовослужбовців і лише останнім, третім пунктом зазначено помилкові дії окремих відповідальних осіб, які керували операцією. Люди, вам взагалі зрозуміло про що йдеться? Однозначно, що там немає і конкретних прізвищ», – акцентувала Марина Ставнійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 20:17:42