субота, 23 вересня, 2017, 3:45 Політика
Семенченко: 85% народних депутатів – не господарі самі собі, а залежать від кланів

Бавитися із захопленням влади зараз не можна. Нині слід випробувати максимально усі можливості легітимного вирішення питання.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Самопоміч») Семен Семенченко.

Гість програми вважає, що скинути сьогоднішню владу в Україні дуже легко, але позаяк немає ресурсів та організації, щоб її перебрати на себе, то наслідок таких дій буде лише гірше.

«Повалювати владу заради самого повалення немає сенсу. Ми хочемо, щоб працювали інституції з тією метою, для якої вони були створені», – наголосив гість програми та додав, що владу потрібно не повалювати, а змінювати.

Семен Семенченко заявив, що якби хтось намагався захопити парламент, то він би його захищав, а ось Банкову – ні.

Гість програми пояснив, чому би так діяв. Він нагадав, що у нас – парламентсько-президентська республіка, і, за великим рахунком, усе мають вирішувати ті, хто перебуває у стінах ВРУ.

«Але вони – не господарі самі собі. 80 відсотків із них, а може і 85 відсотків – залежні. Хтось «на гачку» кримінальної справи, хтось – за гроші, хтось – за бізнес, хтось заляканий, і залежать від того чи іншого клану. Порошенко – крупний бенефіціар БПП і впливає на частину «Народного фронту», – заявив Семен Семенченко та додав, що, якби забрати цей вплив, парламент ще щось може зробити.

Гість програми наголосив, що слід сконцентруватись на ВРУ, щоб там прийняли закон про антикорупційний суд, а вже потім високопосадовців, які «засвітилися» у корупційних діяннях, садити на лаву підсудних. У влади, вважає Семенченко, залишиться два варіанти – силовий сценарій або ж спроба диктатури.

Нардеп наголосив, що бавитися із захопленням влади зараз не можна. Він переконаний, що нині слід випробувати максимально усі можливості легітимного вирішення питання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:39 :37