субота, 23 вересня, 2017, 0:15 Політика
Савченко назвала, за якої умови спрацює формула введення миротворців

Правильна формула введення миротворців на Донбас буде вироблена тоді, коли РФ увесь світ визнає агресором.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України Надія Савченко.

На думку Надії Савченко, допоки Російську Федерацію не визнають країною-агресором усім світом, поки не буде визнано, що йде війна між двома країнами і це не внутрішній конфлікт, доти не буде вироблена правильна формула введення миротворців.

«Миротворці ООН мають такий мандат, що вони рідко стають між двома країнами, тобто, коли йде війна між двома країнами, вони не втручаються. Вони стають тоді, коли є внутрішній конфлікт, коли так названа гібридна війна. І це відкидає нас до країн третього світу», – заявила Надія Савченко.

З її слів, миротворці перебувають у таких країнах постійно і не доводять конфлікт до мирного русла і не дають розвитку країнам.

Гостя програми каже, що можна подумати над тим, щоб були введені миротворчі війська, проте дивлячись, за якою формулою.

«Якщо Росія нам скаже, що це буде виключно поліцейська місія, а це саме такий формат Росія намагається зараз ввести, вводячи від кордону або від лінії розмежування і в глибину країни миротворчу місію, це неправильно», – заявила Надія Савченко.

Відповідаючи на запитання, чи здатні нині Збройні Сили України протистояти агресору, Надія Савченко зауважила, що українських військових є менше за кількістю – один до чотирьох.

«Захищатися можемо, наступати – тільки якщо розумно планувати», – наголосила гостя програми.

Надія Савченко заявила, що українським військовим нині потрібна зброя, а щоб її виготовляли, слід спростити бюрократичні механізми.

Читайте також: Портников вважає, що миротворці ООН на Донбасі можуть призвести до громадянської війни

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 14:37:30