субота, 23 вересня, 2017, 4:00 Політика
Політолог назвав найбільшу фобію Путіна

Тема розширення НАТО за рахунок України є червоною ганчіркою для президента Російської федерації Володимира Путіна. Проте, це може бути інструментом тиску США на Росію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Фесенко, політолог.

«Після 2008 року, коли фактично було призупинене розширення НАТО, що ми побачили? Зразу війна у Грузії, а потім і війна на нашій території. Тобто аргумент щодо розширення НАТО ефективний тому що у Путіна, з чим я погоджусь, є фобія щодо цього. Це дійсно так. Якась страшилка сидить у нього в голові. Мені розповідали російські колеги і з опозиційного табору, і ті, які близькі до влади, що за різними даними саме тема НАТО і те, що американці можуть опинитись в Севастополі після Майдану, зіграла вирішальну роль у подіях 2014 року. Тому, на жаль, тема НАТО червона ганчірка для Путіна», – зазначив експерт.

Володимир Фесенко вважає, що тема розширення НАТО за рахунок України можна використовувати у переговорному процесі як інструмент тиску на Путіна.

«Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, коли виступав на конференції в Києві сказав, що одна з причин, чому росіяни почали так жваво обговорювати тему миротворців тому, що вони не злякалися, а занепокоїлися у зв’язку з можливістю надання летальної зброю Україні. Ця тема зараз дуже впливає на російську позицію. Якщо американці почнуть використовувати тему розширення НАТО за рахунок України, не давати членства, а лише активно використовувати в переговорному процесі, я думаю, це теж може бути інструментом тиску. Парадоксальний висновок з нашої сьогоднішньої дискусії. Як Кім Чен Ин шантажує захід, так захід може шантажувати Росію, тим чого вона боїться», – певен гість програми.

Читайте також: Жириновський назвав термін закінчення «епохи Путіна»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 05:21 :35