субота, 23 вересня, 2017, 22:33 Світ
Мадрид взяв під контроль сили правопорядку Каталонії

Каталонські сили правопорядку в суботу перейшли під контроль МВС Іспанії.

Про це повідомляє УНН з посиланням на RFI.

Напередодні, 22 вересня, міністерство внутрішніх справ Іспанії оголосило про відправку поліцейського підкріплення в Каталонію для забезпечення порядку в регіоні і для того, щоб не допустити проведення референдуму за незалежність 1 жовтня.

МВС Іспанії не називає точних цифр, але місцеві ЗМІ повідомляють, що в регіон вирушили 3-4 тис. іспанських поліцейських і службовців цивільної гвардії Іспанії.

Повідомляється, що автономна поліція Каталонії, в якій служать 17 тис. осіб, і місцевий підрозділ цивільної гвардії (5 тис. осіб) переведені під пряме управління МВС Іспанії. Це було зроблено за розпорядженням уряду Іспанії на чолі з прем’єр-міністром країни Маріано Рахоєм, пише видання.

Вказано, что генералітет Каталонії, яким керує Карлес Пучдемон, незважаючи на пряму заборону з боку керівництва країни, підтверджує свій намір провести референдум про незалежність 1 жовтня. Іспанська влада вважає цей референдум посяганням на територіальну цілісність країни. Але парламент Каталонії два роки тому схвалив резолюцію про незалежність, яка відкрила шлях до відокремлення від Іспанії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 13:37:38