субота, 23 вересня, 2017, 4:30 Політика
Кужель: За показником споживання хліба населення України становить 24 мільйони

Маю надію, що у бюджеті-2018 будуть кошти на перепис населення. Адже не проводили його вже більше, як 10 років. І зовсім нещодавно одна з іноземних компаній, через розрахунок спожитого українцями хліба визначила, що населення України становить 24 мільйони.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України («Батьківщина») Олександра Кужель, коментуючи питання щодо пріоритетів бюджету-2018.

«Є одна дуже важлива для мене річ, до речі, в проекті бюджету написано, що є передбачені кошти на це – перепис населення. Маю надію, що це збережеться. Адже перепис населення не проводили вже більше, як 10 років. І зовсім нещодавно одна з іноземних компаній, через розрахунок спожитого українцями хліба визначила, що населення в Україні становить 24 мільйони», – заявила нардеп.

Гостя програми звернула увагу і на показники бідності в Україні. Зокрема, як розповіла пані Кужель, у 2015 році за межею бідності перебували 25 відсотків українців, а зараз – 60 відсотків населення країни.

«І якщо кошти, передбачені на перепис населення зникнуть із бюджету, то це означатиме, що влада боїться провести перепис населення і вийти на звіт перед народом. Відповідальність за це буде не тільки пана Президента, а й багатьох інших лбдей, які були при владі», – зауважила Олександра Кужель.

Депутат також наголосила, що якщо влада не знає, скільки ж насправді населення в країні, то і формувати бюджет держави не можливо.

«Ми повинні знати точно, скільки ж населення в Україні, зокрема, працездатного віку та скільки людей виїхало з країни. Адже, якщо ми не знаємо, скільки населення в країні, ми не зможемо правильно сформувати і бюджет країни», – додала Олександра Кужель.

Читайте також: За цей рік українців може поменшати на двісті тисяч, – демографи

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 08:31 :53