субота, 23 вересня, 2017, 1:45 Політика
Кужель: Підприємці уже почали закладати в товари і послуги курс долара на рівні 30,1 грн

Відразу після заяви міністра Олександра Данилюка щодо прогнозу курсу долара для бюджету-2018 підприємці уже почали закладати у товари і послуги курс долара на рівні 30,1 гривні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України («Батьківщина») Олександра Кужель, коментуючи питання щодо пріоритетів бюджету-2018.

Гостя програми процитувала Маргарет Тетчер, нагадавши, що немає державних грошей, а є кошти платників податків. Депутат наголосила, що платники податків в Україні сплатили кошти чиновникам, щоб ті були менеджерами їхнього життя.

«Ми уже зробили аналіз багатьох статей. Недофінансоване лікування, неможливо давати Президенту один мільярд гривень практично, коли на всіх хворих раком – 500 мільйонів, і зараз є потреба у 300 мільйонів. Є багато питань», – заявила нардеп.

Гостя програми наголосила, що найгірше полягає у тому, що «нас із вами у цьому бюджеті немає», тобто, як українці житимуть наступного року. Так, долар буде по 30,1 грн., звернула увагу Олександра Кужель.

«На наступний день, три дні тому, пана Данилюка про курс кожен підприємець сів і вклав у розрахунки вартості своєї продукції та послуг уже 30,1 грн, бо бізнес не може очікувати, він повинен захищатися. І сплачувати все це будемо ми з вами», – заявила Олександра Кужель.

Депутат також наголосила, що уряд зробив величезну помилку у тому, що у нас немає антимонопольного комітету, діють монополії, за що українці знову будуть сплачувати, і з цим питанням немає показової роботи – хоча б щодо рівня цін.

«Якщо говорять про рівень інфляції 7 відсотків, а ви бачили, наскільки подорожчала проста капуста? 250 відсотків. Свинина скільки коштує? 146 гривень. … Я ж не прийду і не скажу, дайте мені продуктів із урахуванням 7 відсотків інфляції, бо купівельна наша спроможність знизилася на 40 відсотків», – заявила Олександра Кужель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:53:20