субота, 23 вересня, 2017, 22:30 Політика
Ілларіонов: Президент якої європейської держави буде позбавляти громадянства опонента?

В жодній нормальній країні Європи президент не буде забирати громадянство у свого політичного опонента. Ця ситуація чітко показує, що для політиків особисті інтереси стоять понад державні.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив колишній радник Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона Андрій Ілларіонов.

«В’їзд Саакашвілі в Україну не мав кримінального порушення. Тому, перш, ніж робити висновки довкола цієї ситуації, раджу заглянути у Кримінальний кодекс. А взагалі з боку виглядало так, що влада замість того, щоб закінчити робити помилки, завзято взялася їх вчинення знову», – говорить експерт.

Серія помилок стосовно Саакашвілі почалась від позбавлення його громадянства, коментує колишній радник Путіна.

«У якій нормальній європейській країні президент буде позбавляти свого політичного опонента громадянства? Я вважаю, що це самогубство. Звідси роблю висновок: українські політики не думають про державу, а лише про особисте. Ймовірно такий тип мислення є наслідком минулого, оскільки інші європейські країни вже давно адекватно думають», – коментує Ілларіонов.

Головне завдання України – це побудова сучасної держави, в якій керуватимуть політики зацікавленні у розвитку, наголосив на цьому експерт.

«Реалізувати такий величезний проект, як побудова держави, можуть лише люди із модерною точкою зору, які думають про майбутнє. Я таких персон бачу. Вони показали себе на виборах 2014 року, тому на наступних обраннях їх буде набагато більше», – зазначає гість програми.

Читайте також: Під час Майдану Саакашвілі втік з України, – політолог

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:58:26