субота, 23 вересня, 2017, 23:45 Політика
Ілларіонов назвав питання, яке українці мають постійно задавати владі

Українське суспільство має задавати владі питання, чому бойовикам без бою віддали територію біля Маріуполя.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:00 – 20:00 на телеканал і ZIK) заявив Андрій Ілларіонов

«Влітку 2014 року між рікою Кальміус і російсько-українським кордоном була тільки українська армія і більше ніякої. Не було жодної необхідності віддавати цю територію. Потрібно, щоб громадянське суспільство задало запитання Порошенкові чому віддали цю територію? Немає ніяких пояснень ні військовими діями, ні людськими жертвами, ні нічим. На цій території не було ніякої крові, там не було ніяких бойових дій, там не було сепаратистів, там не було російських військ. Чому українські війська були евакуйовані на західний берег ріки Кальміус і віддали територію між кордоном і рікою противнику? Я можу повторювати це запитання багато разів, але я хочу щоб його задавав не тільки я, я хочу щоб його задавали українці. Я хочу отримати відповідь. Але відповідь, що там була б бійня, не працює, бо не було ніяких бойових дій. Бойові дії були північніше, і невеликі вздовж побережжя. А в цій смузі не було ніяких бойових дій», – зазначив Ілларіонов.

Гість програми має свої припущення чому були втрачені ці частина ОРДЛО. На його думку, це має бути темою масштабних дискусій. Оскільки, дуже дивним є те, що просто так віддали територію і півмільйона населення. 

«На цій території знаходились українські громадяни, там було мирне населення, деякі райони займали українські війська. Там де була бійня там зрозуміло, а територію між Кальміусом і кордоном, де не було бійні, просто взяли і віддали. Виникає запитання чому третину території ОРДЛО віддали? У мене є своя гіпотеза, але мені цікаво що скаже щодо цього українська суспільна думка. Якщо можна було так просто віддати пів мільйона людей, то що можна чекати завтра?», – розмірковує експерт.

Читайте також: Чому Порошенко не виконав обіцянку про закінчення АТО за два тижні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:35:11