субота, 23 вересня, 2017, 0:35 Політика
Георгій Тука: Є три шляхи досягнення миру в Україні

«Нам потрібно вести мову про використання військової миротворчої місії ООН на всій території, яка зараз не контролюється центральною владою. У тому числі – взяти під контроль державний кордон».

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Гість програми зазначив, що, за даними соціологічних опитувань, 80 відсотків громадян України на перше місце ставлять питання миру.

«Яким шляхом можна його досягнути? Фактично, є три можливі варіанти, з моєї точки зору. Перший – військовий шлях. Ми йдемо у наступ, ми вбиваємо терористів, повертаємо контроль над кордоном між Україною та Росією, поновлюємо державний суверенітет на неконтрольованих», – заявив Георгій Тука.

Другий шлях, з його слів, полягає у визнанні так званих молодих республік.

«Третій шлях – це застосування міжнародних миротворчих місій. Звісна річ, ми ніколи не погодимося на той формат, який пропонує Росія, бо це просто знущання над здоровим глуздом», – заявив Георгій Тука.

Гість програми уточнив, що в Україні працюють 515 спостерігачів від ОБСЄ.

«Якщо взяти до кожного спостерігача навіть по 100 охоронців, то 50 тисяч – можливо, тоді варто розглядати таке рішення. Я переконаний, що нам потрібно вести мову і саме у такому руслі іде зараз розмова на Генасамблеї – про використання військової миротворчої місії Організації Об’єднаних Націй на всій території, яка зараз не контролюється центральною владою. У тому числі – взяти під контроль державний кордон», – каже Георгій Тука.

Він додав, що всі чудово розуміють, що на такі умови РФ не погодиться і буде чинити супротив. Проте, наголосив гість програми, якщо продовжувати тиск на Росію, то в подальшому це неминуче приведе до її знищення.

Читайте також: Жириновський «передбачає» велику війну в Україні і назвав дати 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:56:18